Prevence

Prevence je v chovu zvířat velice důležitá. Váš domácí mazlíček by měl být pravidelně sledován veterinářem. Samozřejmostí je každoroční preventivní vakcinace popřípadě aplikace antiparazitik. 

Majitel by měl také sledovat, zda se u jeho zvířete neobjevují příznaky některého onemocnění. Důležitá součást prevence je sledování tělesné hmotnosti zvířete, a to zejména u těch, která mají sklony k obezitě. Je velmi důležité případné onemocnění včas rozpoznat a tak i následně účinně a rychle léčit.

 

ORDINACE UZAVŘENA

Ze zdravotních důvodu je veterinární ordinace uzavřena.

Léčba onemocnění

Ordinace provádí celou řadu vyšetření prostřednictvím moderního vybavení. Samozřejmostí jsou operativní zákroky plánované i akutní a to nejen z oblasti chirurgie, ale i porodnictví a onkologické chirurgie.

Veterinární služba do domu & Pohotovost

Služba do domu je zajištěna pro páníčky, kteří preferují ošetření zvířete v domácím prostředí, nechtějí nebo nemohou své zvíře dopravit do ordinace.

Na návštěvě doma je nutné se předem telefonicky domluvit.

  • Pohotovost je v urgentních a krizových případech zajištěna prostřednictvím telefonického kontaktu.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Novinky

Vítejte na novém webu ordinace MVDr. Františka Ehrenbergera

28.01.2012 21:36
Spustil jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budu Vás průběžně informovat o probíhajících akcích nebo nových službách.

Napište nám!

27.01.2012 18:53
Líbilo se Vám v ordinaci, nebo máte naopak připomínky k poskytnutým službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování nposkytovaných služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou lékařské práce.
<< 23 | 24 | 25 | 26 | 27